1,5 meter CAT6 UTP kabel
Beschikbaarheidsdatum:
ACT kabels worden voorzien van puur koperen geleiders en voldoen volledig aan de normen die in de ANSI/TIA-568-C2 beschreven staan. De combinatie van professioneel geïnstalleerde, gestructureerde bekabeling, betrouwbare actieve apparatuur en koperen kabels, zorgen voor een stabiel functionerend netwerk waar u geen omkijken naar heeft. Door materialen in uw netwerk toe te passen, die conform de standaard geproduceerd zijn, zal uw actieve apparatuur probleemloos en optimaal presteren.
Voor PoE (Power over Ethernet) toepassingen is het van belang om patchkabels met koperen geleiders te gebruiken. Alle ACT kabels hebben koperen geleiders en zijn uitermate geschikt voor toepassingen in netwerken waar PoE toegepast wordt.
Compatible met CPR Euroclass: ECA
Specificaties
Kabellengte | 1.5 m | ||
Connector A | RJ45 male (x1) | ||
Contactoppervlakte | Gold plated | ||
Afschermingstype | U/UTP | ||
Adermateriaal | Koper | ||
Kabelmantel | PVC | ||
Bandbreedte | 250 MHz | ||
Kleurnummer | RAL 7045 | ||
Max. werktemperatuur | 60 °C | ||
EAN | 8716065129663 | ||
Connector type | RJ45 | ||
Connector B | RJ45 male (x1) | ||
Steekcycli | 750 | ||
Categorie | CAT6 | ||
Aderdoorsnede | 24 AWG | ||
Impedantie | 100 Ω | ||
Kabelkleur | Grijs | ||
Min. werktemperatuur | -20 °C | ||
Fabrikant artikelcode | IB8051 | ||
Productgroep | CAT6 U/UTP patch kabels |
Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.